Skip to content

10 najbardziej niesamowitych Bukmacher Bez Dowodu zmieniających się dokładnie w tym, jak postrzegamy świat

Powierzony im dane podczas rejestracji konta gracza są więc bezpieczne. Fuksiarz bukmacher ma obowiązek zabezpieczyć dane swoich klientów i dbać o to, aby nigdzie one nie wyciekły. Jako że posiada w swoich szeregach grupę doświadczonych osób z branży, Fuksiarz.pl przykłada do tego wielką wagę. Tymczasowe konta dostają pełen dostęp do możliwości dokonywania wpłat depozytowych na saldo bukmacherskie. STS oferuje aż eight metod płatności i współpracuje z aż 27 bankami, więc mało prawdopodobne jest, że akurat nie znajdziesz żadnej opcji dla siebie.

Samo określenie może być nieco mylne i przywodzić na myśl niezarejestrowanych bukmacherów, którzy udostępniają grę osobom niepełnoletnim. Nic z tych rzeczy, legalni bukmacherzy bez dowodu pozwalają jedynie szybko otworzyć konto bez zbędnych formalności, ale wciąż weryfikują tożsamość swoich klientów. Żaden bukmacher w Polsce nie udostępnia wypłaty z konta tymczasowego, które nie przeszło jeszcze weryfikacji. Chociaż początkowo zakłady bukmacherskie przez web mogą się wydawać nieco skomplikowane, od strony technicznej użytkownicy nie powinni mieć większych problemów.

Tak jest w innych krajach nikt nikogo nie pyta o dowód ważne jest to abyś miał wygrany kupon i konto na które przeleją wygraną. Jakby ktoś nie wiedział to na wypadek większej wygranej wtedy do takiej osoby odezwą się różnego rodzaju instytucje. Śmiem twierdzić, ze to w Polsce jak w żadnym innym kraju są łamane prawa człowieka min. prawo do prywatności. Lotto skoro tak się promuje jak firma sprzedająca suplementy na odchudzanie myślę że podobnie też działa.

W końcowym etapie trzeba wskazać limity na zakłady i warunki obrotu (roczny, miesięczny lub dzienny). Szybka rejestracja u legalnych bukmacherów nie wymaga zbędnych formalności. Bukmacher wirtualny bez dowodu pod nazwą Betclic proponuje klientom funkcję rejestracji konta szybkiego. Założenie profilu trwa tylko kilka minut, a wniosek informacyjny składa się z three części.

Weryfikacja Tożsamości Przez Bukmachera

Jak łatwo zauważyć, zalet jest więcej niż wad, więc założenie konta tymczasowego jest jak najbardziej wskazane. Jak w każdym przypadku możemy się zastanowić jak wyglądają zalety i wady danej funkcji. Konto tymczasowe daje nam interesujące możliwości, ale również wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Legalni bukmacherzy dopiero w 2018 roku zaczęli wprowadzać konta tymczasowe. Było to możliwe dopiero po wprowadzeniu odpowiednich przepisów prawnych przez MF. Pionierem na polskim rynku w tym obszarze był TOTALbet, który w lipcu tamtego roku wprowadził taką możliwość. Potem dołączyli do niego kolejni legalni operatorzy jak Fortuna, STS, Totolotek, BETFAN, Milenium, LV BET, Betclic, eWinner a ostatnio BetX.

Czy Bukmacher Musi Weryfikować Wiek Gracza?

Bukmacher bez weryfikacji pozwala korzystać ze swoich usług przez dowolny czas, dlatego nie musimy spieszyć się z uzupełnieniem konta o informacje jak numer konta czy skan dowodu. W pierwszym podajemy e-mail, hasło oraz numer telefonu, a w drugim imię i nazwisko oraz nr PESEL. Ta niewielka liczba informacji wystarcza do używania konta tymczasowego u tego bukmachera bez weryfikacji danych. Bukmacher TOTALbet to kolejny przykład operatora pozwalającego na zakłady bez weryfikacji. Konto zarejestrujesz błyskawicznie bez dokumentu tożsamości. Będzie ono ważne przez 90 dni – w tym czasie możesz korzystać z limitu stawek do 5000 zł.

Doradzamy jednakże przede wszystkim śledzenie wskazówek tylko 2-3 ekspertów osiągających ciągłe zyski na poziomie około 10 procent. Jeżeli zauważymy, iż wybrany doradca przez około rok daje wskazówki dające zyski na poziomie minimum 10 procent, możemy być pewni cechującego go profesjonalizmu. Przeanalizujmy informacje, które dostępne są w sieci – te, które możemy uzyskać na stronach oficjalnych ekspertów albo klubów. Limit odnośnie braku możliwości co do wypłaty środków. Login nie może zawierać słów lub treści uznanych powszechnie za wulgarne, obraźliwe lub sprzeczne z zasadami współżycia społecznego. KIRzostał powołany z inicjatywy Narodowego Banku Polskiego, Związku Banków Polskich i 16 banków komercyjnych.

Aby zarejestrować się u bukmachera, który posiada licencję w naszym kraju, musimy działać zgodnie z prawem. Co za tym idzie, nie możemy obstawiać, jeśli nie mamy co najmniej 18 lat, a także wcześniej zakładaliśmy konta w danej firmie bukmacherskiej. Bukmacher internetowy w Polsce, który oferuje najwięcej graczom to Betclic.

Najczęściej jest nim rozmowa telefoniczna, podczas której pracownik firmy bukmacherskiej zadaje użytkownikowi podstawowe pytania dotyczące danych wprowadzonych na etapie zakładania konta. Można, zatem ponownie zapytać, dlaczego Ministerstwo Finansów zdefiniowała wymagania licencyjne dla bukmacherów w ten sposób, że Ci mają duży problem by zachęcić niektórych użytkowników do rejestracji. Jednym, z podstawowych wymagań dla wszystkich firm prowadzących działalność w zakresie zakładów bukmacherski jest weryfikacja czy klient osiągnął pełnoletniość.

Jeżeli uda nam się poprzez bankowość internetową zweryfikować tożsamość, nie będziemy już potrzebowali skanów dokumentów jak dowód osobisty czy ewentualnie paszport. Niestety, to nadal jest usługa, która rzadko gdzie jest dostępna, chociaż spodziewamy się, iż w najbliższym czasie jeszcze się to zmieni. Konto tymczasowe de facto nie daje nam wielu ograniczeń, a jednocześnie skonstruowane jest tak, by nie można było czerpać z niego zysków. I nie możemy dużo stawiać, i nie możemy wypłacić zarobionych pieniędzy.

Mają oni obowiązek natychmiastowo odcinać dostęp do tych witryn, tym samym zapobiegając możliwości nielegalnej gry. Ponadto, polscy operatorzy systemów płatniczych mają obowiązek zakończyć współpracę z podmiotem, którego domena znajdzie się na liście domen zakazanych. Rejestr przydaje się również po to, aby sprawdzić, czy gra u danego bukmachera nie jest zabroniona.

Każda osoba podejmuje własne ryzyko, ponieważ uważamy hazard za zabawę i humor. Nasze treści są skierowane do polskojęzycznych mieszkańców, którzy ukończyli 18 lat i mogą uprawiać hazard na terytorium Polski.Pamiętaj, aby grać odpowiedzialnie. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z regulaminem strony. Współpracujemy z większością polskich agency bukmacherskich, ale nie nakłaniamy do korzystania z żadnej z nich.

To firma, która oferuje szybką rejestrację bez dokumentu tożsamości. Po wpisaniu kodu ZAGRANIE można uzyskać pełny zestaw bonusów na niezweryfikowanym profilu gracza! Co istotne, STS nie daje limitu czasowego na wykonanie pełnej rejestracji – można ją zrealizować w dogodnym dla siebie terminie. W Polsce bukmacherów bez weryfikacji przybywa, ponieważ to sygnał dla użytkowników, że w tym właśnie miejscu mogą zrealizować błyskawiczny kupon. Przewaga buków bez weryfikacji jest znaczna, więc klienci, którzy oczekują szybkiej rejestracji na zakłady on-line, mogą przebierać w ofertach.

Totalizator Sportowy Wkracza Do Świata Legalnych Bukmacherów!

Usługa ekspresowych wypłat działa w najpopularniejszych instytucjach działających w naszym kraju, więc większość osób raczej będzie z tego zadowolona. Konto tymczasowe Betfan może być przez ciebie wykorzystywane tylko przez krótki czas, a do tego maksymalnie możesz w nim wydać 5000 PLN i to bez możliwości wypłaty pieniędzy. Prowadzi to do patologi polegajacej na tym, że nasze dane osobowe pałętajĄ się po necie juz wiecznie. Zdarza się Wam udostępniać skan lub ksero dowodu osobistego różnym firmom? Wiedzieliście, że w wielu sytuacjach wcale nie musi się na to zgadzać? Wszystkie te podmioty, działając na mocy przepisów ustawy AML, mają obowiązek weryfikowania tożsamości klientów oraz mogą – choć wcale nie muszą – zażądać przekazania skanu, zdjęcia lub ksera dowodu.

Limitowaną akcję promocyjna wszystkim graczom oferuje bukmacher eFortuna, w której to zwiększa wygrane o 14%. Superbet– darmowy zakład w wysokości 34 PLN oraz cashback do 500 zł bez ryzyka. Proces uwierzytelniania odbędzie się wówczas poprzez logowanie do systemu bankowości internetowej w oparciu o dane, które zostały wcześniej zweryfikowane przez bank.

Polskie Zakłady Bukmacherskie, nie odstając od reszty, także oferują swoim nowym klientom zakład bez ryzyka. Nikt nie powinien też obawiać się o to, jaki jest w Betfan czas weryfikacji. To naprawdę niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę, jak jeszcze kilka lat temu wyglądało typowanie i potwierdzanie swojej tożsamości. Najważniejsze to zawsze upewnienie się, czy dana firma bukmacherska działa w naszym kraju legalnie. Jeżeli korzystamy ze strony z licencją Ministerstwa Finansów, nie musimy się martwić o potencjalne przykre konsekwencje prawne. Jak widać, samą weryfikacją nie trzeba się szczególnie przejmować.

Druga z firm, która zasługuje na naszą uwagę to Fortuna. Jak się sprawy mają u tego bukmachera, jeśli chodzi o rejestrację? Podchodzą oni nieco bardziej restrykcyjnie, niż wyżej opisana firma. W Fortunie rejestracja przy pomocy szybkiego procesu pozwoli na korzystanie z takiego konta przez maksymalnie 28 dni. Ponadto limit dzienny nałożony na graczy wynosi również 5000 złotych.

Podczas rejestracji w sklepie internetowym czy serwisie społecznościowym. Generalnie czujesz, że nie wszystko idzie po Twojej myśli? Ostatnio masz wrażenie, że sport i zakłady bukmacherskie już Cię tak bardzo nie cieszą, jak miało to miejsce np. Najlepszy w Polsce bukmacher to taki, który oferuje graczom więcej niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. W rankingu najlepszych bukmacherów on-line wygrywają Betclic, STS i Fortuna.

W Betcris można utworzyć konto tymczasowe bez dowodu, ale wówczas nie odbierzesz żadnego bonusu na begin. To bukmacher, który wypłaca tego rodzaju gratyfikacje po zweryfikowaniu danych osobowych. Wówczas możesz cieszyć się z freebetów i zakładu bez ryzyka. U bukmachera bez weryfikacji postawisz kupony, ale też uzyskasz bonusy na grę. Pamiętaj jednak, że istotnym ograniczeniem, które posiadają bukmacherzy bez weryfikacji, to brak wypłaty wygranej na konto bankowe.

W momencie przekroczenia wspomnianej kwoty, dalsze typowanie u bukmachera nie będzie możliwe do momentu ukończenia pełnej rejestracji, oraz weryfikacji wysłanych dokumentów. Posiadając konto tymczasowe, również większość promocji jest wyłączona. Suma sumarum, chcąc cieszyć się w pełni zakładami w LV BET, warto przekształcić konto tymczasowe na konto stałe gracza. Fortuna nałożyła kilka limitów na gracza z kontem tymczasowym.

U niektórych firm obowiązuje teraz wyłącznie szybka rejestracja, zaś inni bukmacherzy pozwalają rejestrować się użytkownikom zarówno w ramach szybkiej jak i pełnej rejestracji. Największym atutem systemu pełnej rejestracji z pewnością jest czas, który zyskujemy na tym, że nie musimy podawać bardzo szczegółowych danych. Proces rejestracji konta nie powinien zająć więcej niż 2 minuty. Dokładnie tyle trwa wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego, gdzie użytkownik proszony jest o podanie swoich podstawowych danych. Gracze nie muszą przesyłać zdjęcia lub skanu dowodu tożsamości, przez co proces rejestracji jest znacznie szybszy. Po wypełnieniu kwestionariusza, konto gracza jest gotowe, więc można rozpocząć obstawianie.

Dzięki temu można zarejestrować się w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Szybka rejestracja Fortuna to odpowiedź na potrzeby wielu nowych użytkowników, którzy chcą otworzyć konto w serwisie pod wpływem aktualnej promocji lub ciekawej oferty na interesujące wydarzenia sportowe. Konto tymczasowe sprawia, że nie musimy się martwić o upływający czas i z niecierpliwością czekać na weryfikację nadesłanych danych. Środki na saldo bonusowe – bukmacher może dać ci szansę zarobienia dodatkowych środków poprzez konto bonusowe. Polegać na przelaniu środków na saldo bonusowe od danej wpłaty.

Ma on z pewnością ugruntowaną pozycję z czego skorzystał na samym początku zmiany prawa. Konto tymczasowe pozwala na takie samo obstawianie, jak w przypadku profilu „pełnego”. Różnica polega na tym, że dopiero po ukończeniu weryfikacji można dokonać wypłaty pieniędzy.

Po tych czynnościach, możemy w one hundred pc korzystać z konta gracza – również narzucone limity na grę zostaną z Nas „zdjęte”. Zatem zasada na szybki dostęp do bukmachera i natychmiastowe typowanie jest prosta. Tworzymy konto tymczasowe, w momencie chęci wypłaty środków na konto bankowe, dokańczamy proces pełnej rejestracji. Należy pamiętać, że na proces przejście z konta tymczasowego na konto stałe, niektórzy bukmacherzy dają nam określony czas.

Ustawa wprowadza też rejestr domen zakazanych, umożliwiający blokowanie stron internetowych, które prowadzą nielegalną działalność wśród polskich graczy. Wreszcie ustawa reguluje też kwestie opłat, wprowadzając dwa dodatkowe podatki, za obstawianie zakładów wzajemnych. Rejestracja konta gracza na stronie LVbet jest bardzo prosta. Wystarczy, że klikniesz w TEN LINK, a następnie w odnośnik “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony (dla urządzeń mobilnych jest to ikona w prawym górnym rogu strony). Hazard związany jest z ryzykiem utraty środków i uzależnienia. Wspólnie głosujemy na najlepszą stronę do obstawiania.

Musimy również potwierdzić naszą rejestrację – na ogół odbywa się to za pomocą linku, który zostaje przesłany na nasz e-mail lub za pomocą kodu, który dostarczony zostanie do nas SMS-em. Czasami już po założeniu konta u bukmachera w naszych danych osobowych mogą nastąpić pewne zmiany. Oczywiście można je zmienić lub poprawić, ale nie w każdym przypadku będzie to takie proste.

W przypadku bukmacherów działających tylko online, kwota zabezpieczenia to niemal pół miliona złotych za każdą stronę internetową, na której organizowane są zakłady. Prawo oferuje więc marchewkę w postaci wielu korzyści dla graczy z możliwości gry u legalnego bukmachera. Występuje on tu w postaci kary za nielegalną grę, czyli po prostu rozgrywkę u tego bukmachera, który nie posiada licencji. Warto pamiętać, iż dotyczy to także bukmacherów działających za granicą, którzy mają odpowiednie zezwolenia na działalność, jednak nie zdobyli ich w naszym kraju. Wielu bukmacherów udostępnia czat na żywo, służący nie tyle do kontaktu z obsługą klienta, co z innymi graczami. Możesz w nim zaprezentować własne kupony oraz przejrzeć, jak obstawiają inni gracze.

Pamiętajmy, by to zweryfikować zanim prześlemy cokolwiek. Który ma najlepszą ofertę bonusową i posiada najbardziej dopracowaną aplikację mobilną do obstawiania meczów? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w serwisie. W przypadku bukmacherów bez weryfikacji KYC musisz być przygotowany na sytuację, w której wystąpi downside z bukmacherem. Jeżeli zawierasz zakłady w Punkcie i wyrazisz zgodę na komunikację – NIE będziemy tworzyć Twojego profilu i przewidywać Twoich preferencji żeby wysyłać Ci indywidualne komunikaty marketingowe. Dokonamy tylko “segmentacji“, czyli dopasujemy przesyłane komunikaty do preferencji graczy w okolicy Punktu, w którym zawierasz zakłady.

Problem w tym, iż tylko u niektórych warunki tego wszystkiego są na tyle korzystne, że warto daną ofertą się zainteresować. Może zdarzyć się tak, że nie uda wam się ukończyć procesu weryfikacji danych. Najlepszą metodą jest wyjaśnienie sprawy poprzez infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej. Podajcie swoje dane, opiszcie wszystkie okoliczności i dowiedzcie się, co właściwie się stało.

W trakcie procesu weryfikacji należy również wpisać wszystkie niezbędne dane Twojego dokumentu tożsamości. Musisz również zaakceptować regulamin i zaznaczyć chęć skorzystania z promocji powitalnych. W Fortunie otrzymujesz zakład bez ryzyka 100 PLN oraz premię depozytową one hundred pc do a thousand PLN. Jeśli posiadasz kod promocyjny Fortuna, możesz otrzymać ekskluzywny bonus. Na naszej stronie znajdziesz aktualne kody bonusowe do legalnych bukmacherów.

Zakłady sportowe eWinner bukmacher są niezwykle popularne wśród graczy i łatwo zrozumieć, dlaczego. Obejmują szeroką gamę sportów, a szybka rejestracja jest szybkim i łatwym procesem. Wystarczy kliknąć przycisk „Dołącz teraz” w prawym górnym rogu, aby zarejestrować swoje konto. Po wprowadzeniu swoich danych i kliknięciu przycisku „Dołącz teraz” możesz dokonać wpłaty i natychmiast rozpocząć obstawianie.

Oczywiście musisz też posiadać jakieś dane do logowania. W związku z tym przy rejestracji należy podać nazwę użytkownika – która będzie przypisana tylko do Ciebie – i hasło. Pamiętaj, aby wybrać takie hasło, które będzie trudne do odgadnięcia przez osoby trzecie i nie podawaj go nikomu. Oczywiście konta tymczasowe mają również swoje minusy.

Redakcja Niebezpiecznika nie zachęca nikogo do hazardu, gier liczbowych czy gier na automatach. Są w życiu takie sposoby wydawania pieniędzy, z których będziecie mieli bardziej prawdopodobne korzyści. Bukmacher dla niepełnoletnich to marzenie chyba każdego młodego miłośnika sportu. Nie ma co ukrywać, że nie brakuje osób, które nie mają 18 lat, a dobrze znają się na piłce i chciałby sprawdzić, czy mogą na tym zarabiać. Bukmacherzy kuszą użytkowników naprawdę różnorodnymi ofertami. Jednymi z najpopularniejszych są te oferujące dodatkowe środki po rejestracji.

Możemy zatem założyć konto i na pewien czas zapomnieć o procesie weryfikacji. Założenie konta przez proces szybkiej rejestracji ma także swoje wady. Zazwyczaj takim graczom nie przysługują bonusy przy zakładaniu takiego konta oraz nie można wypłacać wygranych na własne konto bankowe. Plusem jednak jest to, że w każdej chwili możemy dodać resztę danych i przechodzimy na konto ze wszystkimi opcjami. Możemy także brać udział w oglądaniu meczów na żywo oczywiście, jeśli posiadają taką opcję.

We wszystkich powyższych przypadkach należy pamiętać, aby wykonane zdjęcie miało jakość pozwalającą na odczytanie wszystkich danych. Ważne jest też, aby skany każdej strony dowodu jako oddzielne pliki. Dzięki wewnętrznie wbudowanemu systemowi, bilans na NobleKoncie nie może być ujemny.

Czynność ta ma na celu weryfikację danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Najczęściej jest to imę, nazwisko, knowledge urodzenia, PESEL oraz numer i seria dowodu. W przypadku banków ryzyko przejęcia skanu dokumentu jest stosunkowo niewielkie, ponieważ przesłanie skanu odbywa się za pośrednictwem szyfrowanej strony banku. Należy wystrzegać się przesyłania skanu bezpośrednio e-mailem – w takim przypadku można to zrobić wyłącznie po zamazaniu najważniejszych danych. Jeśli firma nie wyraża na to zgody, warto rozważyć zmianę dostawcy usług, bądź skorzystać z usług firmy zapewniającej obsługę bezpośrednią w placówce.

Warto zainteresować się tym, gdzie są dostępne typy bukmacherskie z dużymi wygranymi. Marka Betfan działa na polskim rynku stosunkowo niedługo, ale już teraz może pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów. Jeżeli chcemy sprawdzić, co takiego ma do zaoferowania, możemy w kilka chwil dokonać rejestracji na stronie internetowej Innym sposobem na granie bez okazywania dowodu jest korzystanie z urządzeń, które znane są pod nazwą terminale Forbet.

Pewne dane w tym zakresie może zapewnić im wyłącznie okazanie dowodu osobistego lub właśnie numeru pesel. Właśnie dlatego bez peselu bukmacher nie jest w stanie zabezpieczyć się przed korzystaniem z konta przez osobę nieletnią. Służy to także uniemożliwieniu graczom zakładania kilku kont na jedną osobę. Wszystko to powoduje, że nie da się zarejestrować u operatora zakładów bez podawania tej informacji. Na koniec podsumujmy jeszcze najważniejsze kwestie, co powinno być pomocne także przy wyborze bukmachera.

Ostrożność jest zawsze zalecana, choć trzeba też oddać legalnym bukmacherom w Polsce, że na razie nie zaliczyli żadnej wpadki przy przechowywaniu informacji o swoich klientach. Mówiąc prościej, bukmacher z zakładami bez dowodu to taka, która nie wymaga od klientów dowodu konta, aby grać. Zwykle oznacza to, że nie musisz przechodzić przez kompleksowy proces KYC. Często zdarza się, że bukmacher bez dowodu odnoszą się również do stron bukmacherskich bez GamCare. Niektóre strony z zakładami bez dowodu również nie wymagają od graczy podania danych karty kredytowej, aby rozpocząć grę. Największą różnicą między LVbet jest sposób, w jaki traktują transakcje i anonimowość.

Na ogół natrafimy również na odgórne limity na grę, wynoszące około 5000 zł. W takim wypadku, gdy kwota w depozycie przekroczy ustaloną granicę, zostaniemy zobligowani do weryfikacji danych, najczęściej w ciągu kilku dni. Uruchomienie bonusów powitalnych możliwe jest po rejestracji za pomocą linków, które można znaleźć w tabeli umieszczonej powyżej. Założenie konta zachodzi wprost po ocenie przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Po skutecznej wypłacie, resztę pieniędzy wypłaciłbym w późniejszym czasie, co przy kwotach wypłaty nieprzekraczających 2000€ powinno się odbyć bez dodatkowych weryfikacji. Bukmacher Betcris codziennie nagradza swoim aktywnych graczy freebetami i to w niezwykle bardzo prosty sposób. Codziennie nie na konto gracza może trafić 20 PLN,… Niektórzy twierdzą, że obstawianie w STS przez web nie jest możliwe, jeśli wcześniej nie prześlemy skanu dokumentu tożsamości. Okazuje się, że nie do końca jest to prawda, chociaż nie można powiedzieć, iż w tym stwierdzeniu nie kryje się przynajmniej jej ziarnko. Każdy legalny bukmacher zobowiązany jest do sprawdzania wieku gracza.

Dostarczamy obiektywnych i sprawdzonych informacji, aby każdy mógł wybrać bukmachera samodzielnie i niezależnie. Polski bukmacher jest już obecny na rynku od 2011 roku. Początkowo posiadał jedynie kilka punktów naziemnych.

Spośród wszystkich bukmacherów najlepsze warunki korzystania z konta tymczasowego ma bukmacher PZBuk. Nie ma limitu co do kwoty do jakiej możemy zawierać zakłady, konto ważne jest bezterminowo, a do tego gracz otrzymuje cały pakiet bonusów powitalnych po szybkiej rejestracji. Dostęp do konta tymczasowego w Fortunie można uzyskać wyłącznie na 28 dni.

Profesjonalni typerzy z reguły obracają znacznie większymi stawkami, niż „niedzielni” gracze, którzy na zakłady przeznaczają drobne kwoty. Specyfika gry wpływa również na oczekiwania wobec bukmacherów w zakresie oferty powitalnej. Jak więc będzie kształtować się najlepszy bonus bukmacherski dla klienta, który jest gotowy, by dokonywać dużych wpłat?

Co najważniejsze, zablokowana jest dowolna wypłata środków na konto bankowe. Jakikolwiek przelew będzie dostępny dopiero po pełnej weryfikacji danych. Oznacza to, że w praktyce dysponujemy tylko wirtualnymi pieniędzmi. Gdy jednak bukmacher zaakceptuje podesłane przez nas dodatkowe informacje, szybko i bezproblemowo dokonamy wypłaty.

Dopiero gdy będziesz miał już konto tymczasowe, będziesz mógł zweryfikować swoją tożsamość, podając nieco więcej danych. W praktyce wszystko sprowadza się głównie do przesłania na e-mail bukmachera skanu dokumentu tożsamości, czyli dowodu osobistego bądź paszportu. Sporo osób to zniechęca, dlatego też niektóre portale zdecydowały się wprowadzenie tak zwanych kont tymczasowych. Niewyraźny skan dokumentu tożsamości – zdecydowana większość osób zamiast dosłownego skanu wysyła zdjęcie swojego dowodu osobistego. Być może zdjęcie zostało wykonane w nieprawidłowy sposób i uniemożliwia odczytanie wszystkich informacji. To najczęstsza przyczyna, dla której wniosek o rejestrację konta zostaje odrzucony.